İnsan BU Tanıtım Filmi Yayımlandı

İnsan BU Tanıtım Filmi Yayımlandı

Lütfen izleyin.. 3 dakika 40 saniyelik video.. Bakalım nasıl bulacaksınız? Sizce bir işe yarar mı?

Neredeyse bir yıl oldu taslağını hazırladığımız. Sonra çizim aşaması.. Ardından uzun dönem süründü, sürüncemede kaldı.. Müziği falan.. Her şeyi özgün olsun istedik. En nihayet önceki gün koyduk youtube’a…

https://youtu.be/qZJUQi5InZM

Senaryo: Kaan Arslanoğlu

Çizimler: Abdu Pala

Müzik Beste: Kaan Arslanoğlu

Müzik (ıslıkla) İcra: Kaan Arslanoğlu

Müzik Düzenleme: Eren Çam

Film Haline Getiren: Eren Çam

Parasal Katkıda Bulunanlar: Yusuf Bodur, Arif Yavuz Aksoy.

 

ABONE KAMPANYASI: Yeni dönemde (bu 1 ay içinde) abone olanlar bu duyuruyu dikkate almasın.  Eski abone listesini sildik. Yeniden ABONE kampanyası başlattık. Yeni çıkan yazıların duyurusunu maille almak isteyen okurlarımız lütfen abone olsunlar. Sitede sol üst bölümde alttan ikinci buton abone butonu. Mail adresinizi yazıp gönderiyorsunuz, o kadar. Eski abone listesini sildiğimizden, eski abonelerin de tekrar abone olması gerekiyor, şayet isterlerse. Duyurularda sosyal medyaya bağımlılığımız hafiflesin istiyoruz.


 • Deniz Karslı

  Deniz Karslı 18.09.2018

  Özellikle müziğin bestesini ve icrasını çok özgün buldum.Başarılar...

 • mete demirtürk

  mete demirtürk 04.09.2018

  Valla Kaancığım filmin bestesi, şimdiden bende bir numara. Yılın müziği seçilirse hiç şaşırmam. Kutlarım. Esenlikler...

 • Akif akalın

  Akif akalın 02.09.2018

  Elinize sağlık muhteşem olmuş. Bu arada tanıtım filminin ötesinde bir endişemi paylaşmak istiyorum. Hatırlarsınız 1990larda liberalleşen proleter devrimciler önce kır emekçilerinin yoksulluğunu ve çaresizliğini, ağalık düzenini anlatan romanlara saldırmış ve tiiiye almıştı. Şimdi aynı proleter devrimciler kent emekçilerinin durumunu, işçi cinayetlerinde nasıl öldüklerini anlattığımızda "geç bunları" yapay zeka geliyor diye bizle dalga geçiyorlar. Bu nedenle hiç kimse aforoz korkususundan işçi cinayetlerinde Avrupa birincisi (28 Avrupa ülkesinde ölenler bize yetişemiyor) bir ülkede bir işçi cinayeti konulu film çekemiyor roman şiir yazamıyor resim çizemiyor hatta bilimsel makale yazamıyor. İşci cinayeti sayısı neredeyse SIFIR olan İsveçte işçi cinayeti konulu bilimsel makale sayısı bizimkinin 396 katı. İnsanbu ya yel değirmenlerine karşı mücadelede başarılar diliyorum. Yaşasın liberal solun aforozundan korkmayanlar ve HDP'ye satılmayan aydınlar.

 • Neo Paladyum

  Neo Paladyum 02.09.2018

  insanbu youtube sayfasına; bir sayfa resmi ve profil resmi konulmalı . . sayfa resmi olanaklarında bulunan.. site linki vasıtasıyla ana sayfadan, direk siteye gitme imkânı olacak. ilk başlangıç foto ebadı ve son kapanıştaki konuşma video formatı youtube video ebatlarıyla uyumlu değil (kenar boşlukları) İçerik konusu olarak iyi.. teknik ayrıntılar da zamanla düzelince iyi bir görsel sunumlar olabilir. müzikte; ıslıkla- trampetin uyumu tekrar eden bir noktada.. hafif uyumsuzluk gösteriyo ( ;- naapalım ? insan bu işte ! 'kendine göre gerçekleri' görünce söölemeden yazmadan yapamıyo (:- kolay gelsin..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan www.insanbu.com sorumlu tutulamaz.