Örgütlü sağ ve sol çıkar gruplarını hiçbir halk yenemiyor

Örgütlü sağ ve sol çıkar gruplarını hiçbir halk yenemiyor

DİSK, KESK, TTB, TMMOB aktivistleri… Örgütlü ve eylemliler. Birçoklarının gıpta ettiği bir dayanışma içindeler. Birçok eyleme geliyor, hatta en öne geçiyorlar. 40-50, bazen 100-150-200 kişi Türkiye’nin her yerinde birçok direnişte boy gösteriyorlar.

Bu da o eylemlere katılan insanlarda onlara karşı bir sempati yaratıyor. Onlar olmazsa hiçbir şey olmaz zannediliyor.

Oysa resme biraz daha uzaktan baktığımızda ot kurutan kimyasal zehir gibiler. Varlıkları Türkiye’de solu kurutuyor. Çünkü halkı sevmiyorlar. Çünkü sadece kendilerini ve kendi solculuklarını seviyorlar. Kürtçülüğü en ön plana alıyorlar. Bu ülkeye bu halka ihanet ediyorlar. Kör bir şiddeti samimiyetsizlikle kışkırtıyorlar. Gerçekte sermaye düzeniyle de sorunları yok normal yaşamlarında. Bir tür kabile dayanışması içindeler. Manevi çıkarları bir gibi, ama işin maddiyat yönü de yabana atılamaz. Solu 30 yıldır içten içe kurutuyor, bitiriyorlar. İşte en son kanıtı. 15 milyonu aşkın nüfuslu İstanbul’da dışarıdan gelenlerle birlikte 15 bin kişilik 1 Mayıs mitingi.

AZİZ NESİN, halkın % 60'ı aptaldır, deyince seviniyorduk.. Çünkü aptal olan sadece sağcılardı.. CAN YÜCEL, "G..te g..t denir" deyince gülüyorduk. Faşiste faşist denir diye böbürleniyorduk. Çünkü G.. ve faşist sadece sağcılardı. 
DİNCİ SAPIKLARIN HER GÜN YAPTIKLARINDAN BİRİ ENSAR VAKFI OLAYIYLA açığa çıkınca sağa yüklendik. Oysa benzerleri de her gün sahte solda yaşanıyordu. 
22 Ağustos 2013-22 Ağustos 2015 tarihleri arasında 18 yaşından küçük, 228’i erkek, 88’i kız olmak üzere 316 çocuk için “PKK tarafından kaçırıldı” diye emniyete başvuruldu... 18 Yaşından küçük kızların savaşma gücüne mi ihtiyaç duyuyor PKK? 
Hadi sahte sol, bunun da üstüne gitsen ya! BİRGÜN; CUMHURİYET bunu da açığa çıkarsa ya!
APTALLIK VE KARAKTERSİZLİK KADERİMİZDİR, AMA BUNU AZALTMAK ELİMİZDE: http://www.insanbu.com/Siyaset-Haberleri/111-aptallik-ve-karaktersizlik-kaderimiz-ama-bunu-azaltmak-elimizde-


Yorumlar

Maximum : 1000 Karakter / Karakter Sayısı: 
0
Yorumlara gerçek ad ve soyadınızı yazmanız onay kolayllığı sağlar.
Mail adresinizi yazmanız keyfinize kalmıştır. Yorumlarınızın onaylanması da
editörlerin tamamen keyfine bağlıdır. Yılların deneyimi sonucu bu bizde böyle.
 • Gül T.

  Gül T. 10.05.2016

  Hangi toplumlarda yetişir anti-sapık ?Sizin fikriniz nedir? Beni bağlamıyor sapık katolik papazlar ki İstatistik kasmada sizden iyisi yok bulsanıza sayın istediğine sallayan, anlayan, ve google olan istemediğine anlamadım yaa yazıp kestirip atan a.y.a :) Ben burada yaşıyorum ve hergün maruz kaldıklarımız ortada ki bakacağınız istatistikler de asla gerçeği yansıtmayacaklar çünkü buralarda istismarlar örbas ediliyorlar.Bir de ilk yorumumda ki son soruma cevap verebilirsiniz ki :)

 • arif yavuz aksoy

  arif yavuz aksoy 09.05.2016

  gayriislami bi kültürde anti-sapık ve doyumlu bireyler mi yetişecek, filizlenecek, boy verecek? ne kadar yoğun tecavüzün, tacizin dünyanın hangi kültürlerini yoğun yaşayan hangi toplumlarında hangi dağılımda olduğunu gösteren istatistik-dağılım haritanız mı var? çikatilo medrese çıkışlı mıydı? yapmayın allahaşkına. yani anti-yorum yapmiym diyorum. ama bu kadar olunca dayanamıyorum. a.y.a. dayanamasss

 • Gül T.

  Gül T. 09.05.2016

  Toplum sapık ve doyumsuz.İslami bir kültürde ancak bu yetişiyor filizleniyor boy veriyor.Bu kadar yoğun tecavüz, taciz dünyanın bu kültürü yoğun şekilde yaşayan toplumlarında çok daha fazla.Solculukta gideremiyor bu hastalıklı hali malesef...Akıllar cinsiyet farketmeksizin aynı örtbas tepkisini veriyor. Ya kadınlar ya çocuklar ve yaşlılar bu sistemde ezilmeye mahkum ediliyor.Güçsüzler,çaresizler.Hedef olmaları için yeterli...Ve aynen yazıldığı gibi aptallıkla açıklanamaz birşey bu sanırım riyakar bir karakterle açıklanabilir , yeri gelince mangalda kül bırakmayan bir riyakarlıkla...Başka bir sürü sebebi de vardır.Onu da gereken kişiler araştıracak.Çünkü daha derin bir analiz lazım bunun için artık cinselliği bastırılmış ya da ideolojik ve fikirsel olarak geri vs buna cevap olamaz.Ancak PKK 'de olanlar neler tam olarak açıklanabilir mi?İnsanları zorla kaçırdıklarını biliyoruz hatta eve gitmek isteyenlerin örgüt içi infaza uğradıklarını da

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan www.insanbu.com sorumlu tutulamaz.