“Rüzgâr Defteri” yayımlandı!

 “Rüzgâr Defteri” yayımlandı!

Rüzgâr Defteri, alegorik anlatımların alan derinliğinde oluşan şiirsel bir metindir ve 2013-2014 yılları boyunca Bozcaada ile Marmara (Mermer) Adası’nın örgün uzamında kaleme alınmıştır.

Rüzgâr Defteri’nin yaşanmasında, imgeleminin oluşmasında ve yazımında, her ân, her merhalede, her daim yanımda olarak beni sonsuz destekleyen Duygu Gündeş’e çok teşekkür ediyorum.

Rüzgâr Defteri’ndeki özü sezerek özenle yayıma hazırlayan M.Ş.Ş. ile Nihan Şişli’ye, defterdeki şiirsel alan derinliğini içselleştiren Kerem Bereketoğlu’na, güç veren Uluer Oksal Tiryaki’ye ve Oyun Yayınevi’nin tüm sıkı taifesine “yerden göğe kadar” teşekkür ediyorum.

Oyun Yayınevi ve taifesi olmasaydı bu defter yayımlanamazdı.

Sahicilikle,
Zafer Yalçınpınar

 

Hamiş: Yalçınpınar’ın 2015 yılı öncesinde yayımlanan tüm kitaplarının pdf biçemine http://zaferyalcinpinar.blogspot.com adresinden, tüm şiirlerine ise http://bit.ly/zypsiirler adresinden ulaşabilirsiniz. Zafer Yalçınpınar kimdir? sorusunun cevabı da http://bit.ly/zykimdir adresinde yer alıyor. (Ayrıca bkz: http://zaferyalcinpinar.com)

Facebook
yorumlar ... ( 1 )
14-08-2015
14-08-2015 11:49 (1)
Alegorik anlatımların alan genişliğinde oluşan şiirsel metinlerin tanıtılarını insanbu'nun örgün olmayan uzamında yayımlayarak içlerimizde bu imgelemin devinimini başlattığınız için derinliği içselleştirmiş siz editör taifesine tunçtan demire kadar ayrıca teşekkür ediyorum. PS: biçem form mu demekmiş hamiş (bizim hamiyet'i böyle çağrılamaktayız dostlar meclisinde)? Truthfully yours... (hoca olmayan)
DOST SİTELER
Toplam Giriş Sayısı : 2210807
Arama

İmzasız yazı yayımlanmaz. Yazıların sorumluluğu öncelikle yazarına aittir.